Napisz: salon@salonmalwa.pl
Zadzwoń: +48 505 940 752
Bądź z nami:
Close
+48 505 940 752
salon@salonmalwa.pl

Nasza oferta

Wybielanie zębów

Salon MALWA - Wybielanie zębów
Wybielanie zębów - Salon kosmetyczny MALWA
Wybielanie zębów - Salon kosmetyczny MALWA

Dlaczego chcemy mieć białe zęby?

We współczesnym świecie dbałość o zdrowie i wygląd stała się dla większości kobiet i mężczyzn, koniecznością. Dbamy o zdrową dietę, zgrabną sylwetkę, odmładzamy skórę. Białe, zdrowe zęby i piękny uśmiech, to symbol zdrowia i urody oraz synonim sukcesu i luksusu.

Czy można bezpiecznie wybielić zęby?

Współczesna kosmetologia znalazła rozwiązanie na naturalne, całkowicie bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów – BEZ chemicznych wybielaczy, BEZ bólu i nadwrażliwości zębów, BEZ ogromnych kosztów zabiegu – tak działa system MAGIC WHITE.

Na czym polega kosmetyczne wybielanie zębów MAGIC WHITE?

Kosmetyczne wybielanie zębów polega na usunięciu przebarwień powstałych na zębach, (proces utleniania barwników do związków bezbarwnych). W tym celu stosuje się specjalny, opatentowany, naturalny żel, którego działanie aktywowane jest przez niebieskie światło specjalnej Lampy LED MW07. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna, w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów, bez naruszania szkliwa, struktury zębów oraz bez podrażniania dziąseł.

Jakiego rodzaju przebarwienia można usunąć?

Metoda MAGIC WHITE pozwala na doskonałe usunięcie przebarwień powstałych na skutek niewłaściwej pielęgnacji, palenia papierosów oraz spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu (coca-cola, kawa, herbata, czerwone wino, soki itp.).

Kiedy efekt wybielania może być nie w pełni satysfakcjonujący?

Przebarwienia powstałe w wyniku stosowania tetracyklin (antybiotyków) nie poddają się wybielaniu. W przypadku wypełnień stomatologicznych i protetycznych (licówki, korony, implanty) efekt rozjaśniania będzie ograniczony. Na zębach martwych oraz o naturalnie ciemnym kolorze kości (szarym, brązowym), nie ma możliwości osiągnięcia efektu śnieżnobiałych zębów.

Jakich efektów można oczekiwać?

Jednorazowy zabieg potrafi rozjaśnić zęby o 2 – 8 odcieni.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?

W zależności od cech indywidualnych, stosowanej diety oraz przestrzegania zasad higieny jamy ustnej, efekt może się utrzymywać od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Jak długo trwa zabieg?

Pojedynczy zabieg trwa 21 – 30 minut. W celu osiągnięcia bardziej spektakularnych efektów, sesję można powtórzyć dwukrotnie.

Kiedy nie można wykonać zabiegu?

Istnieje kila przeciwwskazań do wykonania zabiegu wybielania zębów:

  • nadwrażliwość na światło oraz przyjmowanie leków fotouczulających
  • choroby nowotworowe oraz osoby w trakcie chemioterapii, epilepsja
  • ciąża i karmienia piersią
  • uczulenie na składniki żelu
  • nadwrażliwość zębów, zaawansowana próchnica, zęby w trakcie leczenia, paradontoza
  • stany zapalne jamy ustnej oraz opryszczka wargowa
  • osoby ze stałym aparatem ortodontycznym
  • skłonność do krztuszenia się
  • brak możliwości oddychania przez nos
  • wiek poniżej 18 lat (tylko za zgodą rodziców).

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Ze względu na to, że do zabiegu stosowane są naturalne, atestowane preparaty oraz posiadająca wszelkie atesty bezpieczeństwa Lampa LED MW07, zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg wybielania zębów jest całkowicie bezbolesny.

Jak należy przygotować się do zabiegu wybielania zębów?

Do zabiegu wybielania, zęby powinny być zdrowe. W okresie minimum 2 tygodni przed zabiegiem, nie należy stosować żadnych domowych środków wybielających.

Jak dbać o zęby po zabiegu?

Przez pierwszą godzinę po zabiegu nie należy jeść, a przez kolejne 3 godziny zachować tzw. ”białą dietę”, czyli unikać pokarmów o intensywnym zabarwieniu. Efekt zabiegu wybielania utrzyma się dłużej dzięki odpowiedniej diecie, prawidłowej higienie jamy ustnej oraz stosowaniu unikatowych produktów do pielęgnacji z serii MAGIC WHITE.

Jak często można powtarzać zabieg?

Można wykonać i dwa zabiegi pod rząd, jeśli chcemy osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt. Najczęściej klienci powtarzają zabiegi co 1-3 miesiące.

Czym różni się kosmetyczne wybielanie zębów od wybielania stomatologicznego?

Zastosowanym preparatem.

W gabinetach stomatologicznych do wybielania stosowane są żele z wysokoprocentową zawartością nadtlenku wodoru (chemicznego wybielacza, stosowanego m.in. w preparatach chemii gospodarczej). Formuła MAGIC WHITE jako jedyna nie zawiera nadtlenku wodoru. Zamiast tego zastosowano wodorowęglan sodu czyli sodę oczyszczoną stosowana głównie w przemyśle spożywczym (np. proszek do pieczenia).

Efektem ubocznym zastosowania nadtlenku wodoru jest ból i nadwrażliwość zębów i dziąseł oraz konieczność długotrwałego stosowania tzw.” białej diety”. W przypadku preparatów MAGIC WHITE tego rodzaju problemy nie występują. Zabieg jest komfortowy i całkowicie bezpieczny.

Ceną.

W gabinecie stomatologicznym zabieg kosztuje ok 1500-2000 PLN.

Regularna cena zabiegu MAGIC WHITE to 170 PLN.

 

NATURALNE WYBIELANIE ZĘBÓW!