Napisz: salon@salonmalwa.pl
Zadzwoń: +48 505 940 752
Bądź z nami:
Close
+48 505 940 752
salon@salonmalwa.pl

Zabiegi

LIFTING BEZOPERACYJNY HIFU 4D

Za pomocą HIFU 4D  w czasie jednego zabiegu wykonujemy kompletną plastykę twarzy poprzez poprawienie owalu, widoczne napięcie skóry, uniesienie policzków i redukcję „podwójnego podbródka”. W efekcie dochodzi również do podniesienia brwi, powiek oraz redukcji zmarszczek.

Technologia HIFU 4D (High Intensity Focused Ultrasound) to nowoczesne rozwiązanie,  które poprawia kondycję skóry. HIFU 4D stosuje się na całym ciele, a efekty są prawdziwie zaskakujące.

Metoda ta polega na wygenerowaniu skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości, których zadaniem jest podgrzanie tkanek i wymodelowanie wybranych partii ciała. W wyniku selektywnego zwiększenia temperatury dochodzi do koagulacji białka, a następnie dynamicznej produkcji kolagenu, który jest odpowiedzialny za napiętą, nawilżoną skórę.

To, co wyróżnia tę metodę to fakt, że działa ona głęboko w skórze, a jednocześnie nie narusza ochronnej warstwy, czyli naskórka. Ta rewolucyjna metoda cieszy się dużą popularnością i dobrą sławą na całym świecie.

 

HIFU 4D jako metoda liftingująca 

Młodo wyglądająca, napięta, zdrowa skóra twarzy to marzenie wielu osób. HIFU 4D w bezpieczny, nieinwazyjny sposób znacznie poprawia kondycję skóry, gwarantując efekt naturalnego liftingu. W wyniku tego zabiegu skóra “się zagęszcza”, co bezpośrednio wpływa na jej zdrowszy wygląd. Skóra twarzy przestaje być wiotka, a staje się sprężysta i pełna witalności. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować spłycenie, a nawet redukcję, zmarszczek

HIFU 4D – pomocna dłoń w walce z tłuszczem i obwisłą skórą

Jak skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej? -HIFU 4D Technologia ta jest nieoceniona w walce z nadwagą i otyłością. Energia wytwarzana w tym procesie rozbija tkankę tłuszczową ze skutkiem niemal natychmiastowym. Metodę HIFU 4D bardzo często wykorzystuje się też w walce z obwisłą skórą – taką, która występuje naturalnie lub pojawia się po utracie dużej ilości kilogramów.

EFEKTY ZABIEGU:

Po zabiegu HIFU widać znaczące podniesienie i ujędrnienie skóry (niezależnie od miejsca na ciele). Skóra staje się bardziej napięta, jędrniejsza, a efekt utrzymuje się bardzo długo:

Efekty kuracji:

 • lifting i „zagęszczenie” skóry
 • widoczne zmniejszenie wiotkości skóry
 • stymulacja syntezy kolagenu
 • redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej na różnych obszarach ciała oraz zwiększenie napięcia skóry ciała (ramiona, brzuch, boczki, piersi, pośladki, uda, łydki )
 • modelowanie, konturowanie sylwetki
 • profilaktyka utraty jędrności skóry (np. w trakcie odchudzania)
 • przywrócenie elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała, ciąży, odchudzaniu

Przeciwwskazania:

 • Przepuklina w miejscu zabiegu
 • Rozrusznik serca
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
 • Ciąża, laktacja

 

Cena zabiegu:

Cała twarz   – 1700 zł

Górna część twarzy (lifting czoła z uniesieniem brwi, kurze łapki) – 1000 zł

Szyja   – 900 zł

Dekolt – 900 zł

Twarz i szyja – 2100 zł

Twarz + szyja + dekolt – 2600 zł

Podbródek – 600 zł

Policzki + linia żuchwy   – 800 zł

Policzki + linia żuchwy + podbródek – 1000 zł

Czoło – 400 zł

Brzuch – 1500 zł

Ramiona (tzw. pelikany) – 1000 zł

Wewnętrzna część ud – 1200 zł

Uda przód – 1500 zł

Uda tył – 1500 zł

Kolana – 600 zł

Pośladki – 900 zł

Plecy (tzw. motylki) – 1000 zł

Biust – 800 zł

Boczki – 1000 zł

Talia – 1200 zł