Napisz: salon@salonmalwa.pl
Zadzwoń: +48 505 940 752
Bądź z nami:
Close
+48 505 940 752
salon@salonmalwa.pl

Masaże

Masaż kobido

Masaż kobido, czerpiący z tradycji starożytnej Japonii, łączy w sobie techniki, które dają nie tylko efekt głębokiego relaksu, ale przede wszystkim uczucie odmłodzenia i ożywienia skóry. Nazywany także japońskim lifitingiem twarzy, masaż kobido skupia się na pobudzeniu krążenia oraz stymulacji mięśni twarzy, szyi i dekoltu, co ma na celu przywrócenie skórze naturalnej gęstości i elastyczności.

Wykonywany od stuleci przez japońskie kobiety, masaż kobido wpisuje się w filozofię dbałości o naturalne piękno, które przychodzi z wewnątrz. Poprzez masaż, specyficzne punkty na twarzy są stymulowane, co pomaga w usunięciu toksyn, a także zwiększa produkcję kolagenu. To prowadzi do redukcji zmarszczek i linii, a także działa na tonizację mięśni twarzy, co przyczynia się do uzyskania efektu liftingu.

Jednak masaż kobido to nie tylko korzyści estetyczne. To także sposób na odstresowanie, relaks i odnalezienie równowagi pomiędzy ciałem a umysłem. Delikatne, ale precyzyjne ruchy wywołują uczucie głębokiej relaksacji, pomagając w redukcji stresu.

Niektóre wskazania do masażu kobido to redukcja zmarszczek i drobnych linii, poprawa jędrności i elastyczności skóry, zmniejszenie obrzęków i cieni pod oczami oraz poprawa krążenia dla naturalnego blasku skóry.

Jednak, podobnie jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych, masaż kobido ma pewne przeciwwskazania. Nie jest zalecany dla osób cierpiących na ostra trądzik różowatą, ostre stany alergiczne, trądzik zapalny, ropny, jest niewskazany w czasie gorączki, zapalenia zatok, na skórę z ranami, oparzeniami i innymi uszkodzeniami oraz w czasie ciąży i przy chorobach serca.

Jako salon Malwa, jesteśmy dumni z oferowania starożytnej sztuki masażu kobido jako jednej z naszych usług. Więcej informacji udzielą nasze profesjonalne kosmetolożki, które są do Państwa dyspozycji.

 CENA MASAZU:

  • 1h – 200,00 zł
  • PAKIET 10 MASAŻY – 1500,00 zł