Napisz: salon@salonmalwa.pl
Zadzwoń: +48 505 940 752
Bądź z nami:
Close
+48 505 940 752
salon@salonmalwa.pl
Zamykanie naczyń krwionośnych i eksfoliacja kwasem azelainowym

Zamykanie naczyń krwionośnych i eksfoliacja kwasem azelainowym

Ekskluzywny zabieg dedykowany dla osób z problemem zaczerwienienia skóry i rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Połączenie kwasu azelainowego z działaniem urządzenia do elektrokoagulacji przynosi spektakularne i nieosiągalne innymi metodami efekty,w postaci likwidacji rumienia i znacznego zmniejszenia widoczności rozszerzonych naczynek. Koszt zabiegu 120 zł.

ZABIEG Z 100% WITAMINĄ C

Clarena opracowała autorski zabieg Active Pure Vit C Treatment oparty na działaniu preparatów z nowej linii kosmetyków z witaminą C. Profesjonalny zabieg odmłodzi, wygładzi, odświeży cerę dojrzałą, ale i młodą – szarą, niedotlenioną, z tendencją do tworzenia przebarwień i teleangiektazji. Aktywnej witaminy C podczas zabiegu dostarcza Power Serum + 100% VIT C AA2G TM.

Serum zostało zamknięte w dwóch ampułkach. Obecny w ciemnej ampułce proszek to wykrystalizowana forma kwasu askorbinowego, którą miesza się z aktywatorem z jasnej ampułki. Gotowe serum za pomocą pędzla aplikuje się na oczyszczoną skórę. Na zakończenie zabiegu jest nakładana Maska z czystą witaminą C wzbogacona ekstraktem z jedwabiu i żeń-szenia oraz bajkaliny, która hamuje procesy starzenia się skóry.

Witamina C stymuluje produkcję kolagenu, działa antyoksydacyjne, przeciwzapalnie, immunostymulująco. Dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia koloryt skóry, rozjaśniania przebarwienia, przyspiesza gojenie ran.