Napisz: salon@salonmalwa.pl
Zadzwoń: +48 505 940 752
Bądź z nami:
Close
+48 505 940 752
salon@salonmalwa.pl
Bon Upominkowy – Voucher

Bon Upominkowy – Voucher

Bon Upominkowy – Voucher

Jest oryginalnym podarunkiem, jeżeli nie masz pewności co najbardziej ucieszy obdarowaną osobę. To również wspaniały pomysł na prezent w ostatniej chwili i świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają problem z wyborem prezentu.

Zachęcamy Państwa do obdarowania swoich bliskich Voucherami do naszego gabinetu. Bon upominkowy to wyjątkowy prezent, który sprawi radość bliskiej osobie. To również doskonała forma nagrody dla pracownika lub partnera biznesowego. Bony są miłym prezentem z okazji takich świąt jak urodziny, imieniny, ślub, rocznica ślubu, Dzień Matki, jako prezent pod choinkę, dla ukochanej osoby na Walentynki, ale też z okazji zdanej matury. Ale czy potrzebna jest jakaś okazja, aby sprawić radość naszym najbliższym? Podaruj im chwilę przyjemności nie czekając na okazję.

Regulamin

  • Bony są ważne przez 3 miesiące od ich zakupu.
  • Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt, w zależności od kwoty bonu.
  • Bony nie podlegają zwrotom, ani wymianie na gotówkę.
  • Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę.
  • Podczas realizacji bonu użytkownikowi nie przysługuje prawo do otrzymania reszty, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa od wartości bonu.
  • Użytkownik bonu zobowiązany jest do zapłaty różnicy w cenie, gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości przedstawionego bonu.