Malwina Grzelczyk - Salon kosmetyczny Malwa Zgierz

O MNIE

Nazywam się Malwina Grzelczyk uwielbiam swoją pracę, jest ona nie tylko moją pasją, ale i sposobem na życie. Kocham to co robię i traktuję swoją pracę, jako wyzwanie, a w każdy wykonywany zabieg wkładam serce i cząstkę siebie. Uwielbiam moment pojawienia się uśmiechu na twarzy, tuż po zabiegu. Chcę sprawić, aby każdy poczuł się lepiej „w swojej skórze”, albo pozbył się kompleksów związanych ze swoim wyglądem. Mój gabinet kosmetyczny powstał i istnieje z myślą o osobach, które wiedzą jak ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy dbaniem o urodę i zdrowie, dobrym samopoczuciem a osiągnięciem sukcesu.
Malwina Grzelczyk
Salon Kosmetyczny Malwa

Profesjonalna pielęgnacja skóry i kosmetyka.

Spotkania z Wami są dla mnie zawsze bardzo ekscytujące – ciekawe rozmowy, wymiana doświadczeń, opowieści o rodzinie, to dla każdej z nas nowe doświadczenie! Najbardziej jednak cieszę się, kiedy nasze spotkania stają się częstsze, bo powroty zadowolonych klientów, to dla mnie zawsze największa nagroda i satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.

Proponuje Państwu szeroką gamę zabiegów, które poprawią stan skóry: od oczyszczania, poprzez kawitację, mikrodermabrazję, zabiegi nawilżające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, zabiegi odprężające, relaksacyjne jak również masaże.

Zabiegi wykonywane są przy użyciu profesjonalnych kosmetyków marki Clarena.

GWARANTUJĘ MIŁĄ ATMOSFERĘ ORAZ DYSKRECJĘ.

0
Zadowolonych klientów
0
Rodzajów zabiegów
0
rodzajów kosmetyków
0
godzin relaksu